Snowboard large pendant 925 silver

  • Add feedback:
  • Manufacturer: Herc Design
  • Availability: Exists Exists  (5 szt.)
  • szt.
  • Net Price: €63.94 €78.65

Wysokość
82mm

Szerokość
16mm

Głębokość
14mm

Grubość
1mm

Kółeczko 
~20/1mm

Technologia
Łączona

Waga srebra
~14/15g

Waga złota
~20g

Personalizacja
Chcesz aby Twoja biżuteria była wyjątkowa, niepowtarzalna?
Specjalnie dla ciebie możemy zaprojektować grafikę w postaci okolicznościowego wzoru którą zamieścimy na naszym wyrobie. Możemy również łączyć metale szlachetne oraz różne kamienie ozdobne.

Biżuteria ma być pamiątką ważnego wydarzenia? 
Możemy specjalnie dla ciebie wygrawerować na jego dowolnej stronie cytat lub datę, którą chcesz zapamiętać.

Jeśli chcesz aby Twoja biżuteria lśniła przez długi czas utrzymując swój wygląd z dnia zakupu zamów usługę rodowania. Dzięki temu zabiegowi srebro nie utlenia się.(Ważne: grawer w tym przypadku jest zalecany przed rodowaniem)

 
Technologia
Połączenie technologi ręcznie rzeźbionych modeli w wosku odlewanie ich i łączenie z walcowanym srebrem oraz ręcznym umiejscawianiem pozostałych elementów daje niepowtarzalny efekt. Korzystamy z grawerowania laserowego które pozwala uzyskać szczegółowo dowolny obraz w dużym zmniejszeniu.
Na zdjęciu obok przykładowo wygrawerowane pictogramy wielkości 20mm 

Pielęgnacja
Z uwagi na materiały z jakich wykonane są produkty Hercdesign niezbędne jest zachowanie szczególnej dbałości o biżuterię. Aby uniknąć narażenia biżuterii na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne unikać: kontaktów z detergentami kosmetykami takimi, jak perfumy, kremy w szczególności zawierające siarkę. Zabrudzone elementy zarówno srebrne jak i złote można czyścić w przeznaczonych do tego płynach i po wypłukaniu przetrzeć miękką tkaniną. Gwarancja na brelok Hercdesign
obowiązuje przez 12 miesięcy od daty zakupu.